Контакти

Телефони:

0680028429, 0665160332 +380 показати телефон

Адреса:

Оболоня, 49

Послуги

 "Домашній майстер" спеціалізується в основному на встановленні, підключенні та ремонті побутового обладнання: газових та електричних плит і духовок, бойлерів, газових колонок, проточних водонагрівачів та нагрівачів повітря, витяжок і вентиляторів, пральних та посудомийних машинок, "пилососів", соковижималок, фритюрниць, грилів, прасок та іншої дрібної побутової техніки.

     Також, при необхідності може встановити, полагодити чи замінити будь-яке електричне та сантехнічне обладнання (автоматичні вимикачі, розетки, прилади освітлення, лічильники електрики і води, фільтри, крани, змішувачі, сифони, арматуру унітазу), прокласти телевізійний чи інтернет кабель, повісити на стіну телевізор та дзеркало з підсвіткою, відремонтувати чи замінити замок у дверях, зібрати та відремонтувати меблі, встановити карниз і поличку, та ще багато іншого... При потребі підбере та доставить матеріали і запасні частини.            

  "Домашній майстер" - це майстер універсал, що поєднує в собі знання професійного елетрика, сантехніка, столяра та слюсара. Досвідчений фахівець, за плечима якого багаторічний досвід роботи в різних галузях і безліч упішно вирішених ремонтно-побутових завдань різної складності.  

  В арсеналі майстра є наступний інструмент: молоток, пласкогупці, набори ключів, викруток, шестегранників, стамесок, інструменти для пайки різних матеріалів, професійний інструмент електрика. Також електроіструмент: перфоратор з бурами, дрель з сверлами по дереву та металу, "шоруповерт", болгарка, електролобзік  та електрозварка.

 У майстра як правило можуть бути з собою наступні матеріали: автомати захисту на 16, 25, 32 ампери, ізоляційна стрічка, клемніки, кілька розеток та вимикачів, електричний кабель (з різною кількістю жил та діаметром), дюбеля і саморізи, прокладки різних діаметрів (гумові і паранітові), крани 1/2 і 3/4, кран-букси з ручками для ремонту змішувачів, гнучка підводка, набори для підключення пральних чи посудомийних машин та іншої побутової техніки.                                                                     

Зазвичай, якщо людині потрібно поміняти вимикач, вона викликає електрика, якщо замінити змішувач - сантехніка, а якщо і те й інше - то це до Домашнього майстра.  

Від дрібного ремонту до повного оновлення, віртуозний підхід до любої складної ремонтної ситуації.

Підбір та доставка матеріалів чи необхідних для ремонту комплектуючих.

  Найголовніше - вирішення будь-якої проблеми комплексно, що значно заощадить Ваш час та кошти.